30 results in search
$1,250,000
57
116 Martin Road Weare NH 03281

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,544
Dom 9
$1,145,500
60
6 Chester Drive Weare NH 03281

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,735
Dom 31
$999,999
60
115 Roosevelt Road Weare NH 03281

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,812
Dom 12
$999,999
60
31 Cortland Avenue Weare NH 03281

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,778
Dom 10
$954,900
47
Eastman Way Weare NH 03281

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,800
Dom 55
$799,900
60
52 Newman Wilson Road Weare NH 03281

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,786
Dom 3
$699,900
23
11 Jennifer Lane Weare NH 03281

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,999
Dom 3
$625,000
60
103 Flanders Memorial Road Weare NH 03281

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,986
Dom 3
$599,900
45
1407 South Stark Highway Weare NH 03281

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,058
Dom 2
$550,000
42
15 Chevey Hill Road Weare NH 03281

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,284
Dom 72
$550,000
54
8 Greenwood Road Weare NH 03281

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,888
Dom 3
$525,000
56
916 River Road Weare NH 03281

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,787
Dom 5
$525,000
59
73 Clark Mill Road Weare NH 03281

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,753
Dom 8
$525,000
27
39 Fieldstone Circle Weare NH 03281

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,691
Dom 1
$525,000
16
39 Fieldstone Circle Weare NH 03281

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,691
Dom 1
$500,000
53
14 Greenwood Road Weare NH 03281

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,635
Dom 39
$499,900
26
863 River Road Weare NH 03281

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 4
$499,800
-$100
37
61 Etta Lane Weare NH 03281

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,428
Dom 24
$497,500
43
51 Guys Lane Weare NH 03281

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,992
Dom 11
$489,000
43
51 Hejo Road Weare NH 03281

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,876
Dom 2
$450,000
45
567 N Stark Highway Weare NH 03281

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,588
Dom 9
$435,000
31
1388 South Stark Highway Weare NH 03281

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,200
Dom 9
$410,000
55
62 Collins Landing Road #50 Weare NH 03281

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,538
Dom 22
$399,900
52
62 Collins Landing Road #47 Weare NH 03281

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,682
Dom 62
$399,900
33
236 Walker Hill Road Weare NH 03281

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 816
Dom 9
$399,000
34
62 Collins Landing Road #Unit 62 Weare NH 03281

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,426
Dom 9
$349,900
39
281 Hodgdon Road Weare NH 03281

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,527
Dom 14
$344,900
38
35 Collins Landing Road #32 Weare NH 03281

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 75
$159,900
33
174 South Stark Highway #1 Weare NH 03281

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,260
Dom 91
$2,450 / mo
-$200
27
115 Highrock Road #B Weare NH 03281

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 49