34 results in search
$3,290,000
41
1 Harbour Place #4i Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,918
Dom 20
$885,000
22
99 Foundry Place #102 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,058
Dom 31
$849,000
23
99 Foundry Place #104 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,030
Dom 31
$799,900
21
99 Foundry Place #108 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 991
Dom 31
$789,900
28
43 Cornwall Street #B Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 796
Dom 34
$749,900
28
80 Constitution Avenue #302 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 974
Dom 37
$699,900
28
80 Constitution Avenue #431 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 975
Dom 41
$685,000
29
2075 Lafayette Road #A18 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,410
Dom 52
$649,900
28
80 Constitution Avenue #203 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,000
Dom 40
$615,000
19
99 Foundry Place #106 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 737
Dom 31
$610,000
-$19,000
46
99 Foundry Place #306 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 737
Dom 55
$599,900
28
80 Constitution Avenue #212 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 974
Dom 10
$594,900
24
80 Constitution Avenue #407 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 833
Dom 25
$589,900
28
80 Constitution Avenue #231 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 974
Dom 198
$579,900
-$50,000
28
80 Constitution Avenue #211 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 974
Dom 45
$569,900
28
80 Constitution Avenue #232 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 974
Dom 50
$539,900
24
80 Constitution Avenue #307 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 833
Dom 12
$504,900
32
80 Constitution Avenue #429 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 720
Dom 167
$474,900
32
80 Constitution Avenue #229 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 720
Dom 73
$469,900
26
80 Constitution Avenue #320 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 722
Dom 17
$459,900
32
80 Constitution Avenue #314 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 722
Dom 46
$454,900
26
80 Constitution Avenue #319 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 723
Dom 13
$444,900
32
80 Constitution Avenue #313 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 739
Dom 48
$444,900
32
80 Constitution Avenue #321 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 722
Dom 46
$444,900
26
80 Constitution Avenue #219 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 723
Dom 44
$434,900
32
80 Constitution Avenue #221 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 722
Dom 40
$380,000
27
80 Constitution Avenue #225 Portsmouth NH 03801

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 723
Dom 214
$335,000
34
209 White Cedar Boulevard Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 804
Dom 11
$327,500
24
1703 White Cedar Boulevard Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 804
Dom 108
$4,700 / mo
28
99 Foundry Place #101 Portsmouth NH 03801

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 978
Dom 6