53 results in search
$1,575,000
52
407 Lafayette Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 7
Sq.Ft. 5,142
Dom 196
$1,500,000
59
7-11 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,038
Dom 310
$1,500,000
59
7-11 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,614
Dom 26
$1,449,950
19
10 McDermott Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,159
Dom 155
$1,399,000
-$50,000
43
2 Hilliard Drive Hampton NH 03842

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,678
Dom 115
$1,399,000
44
37 Alexander Drive Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,369
Dom 6
$1,350,000
47
5-A Ocean Boulevard #2 Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,862
Dom 53
$1,225,000
55
6 Cora Avenue Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,376
Dom 39
$1,200,000
59
34 Stowecroft Drive Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,540
Dom 24
$1,159,000
38
5 Fellows Avenue Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,002
Dom 9
$1,120,000
-$30,000
60
535 Ocean Boulevard #403 Hampton NH 03842

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,534
Dom 47
$1,100,000
54
7 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,038
Dom 244
$1,100,000
51
7 Redman Street Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,038
Dom 26
$1,099,000
57
535 Ocean Boulevard #402 Hampton NH 03842

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,534
Dom 0
$949,000
56
20 Cedarview Lane Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,300
Dom 2
$939,900
42
24 Harbor Road #9 Hampton NH 03842

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 2,459
Dom 12
$899,900
52
4 Viking Street Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,040
Dom 0
$850,000
57
3 Windmill Lane Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,684
Dom 4
$849,900
-$40,000
57
190 Island Path Hampton NH 03842

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,156
Dom 106
$837,000
16
3 Baron Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,859
Dom 5
$834,900
60
21 Hedman Avenue Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,000
Dom 7
$799,900
42
131 Hampton Meadows Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,359
Dom 8
$799,900
54
39 Norton Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,728
Dom 5
$795,000
39
543 Winnacunnet Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,716
Dom 18
$775,000
51
33 Hampton Meadows Hampton NH 03842

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,333
Dom 37
$759,000
-$20,000
41
243 Winnacunnet Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,558
Dom 21
$749,000
46
24 Taylor River Estates Hampton NH 03842

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,764
Dom 26
$739,900
-$10,000
60
605 Ocean Boulevard #1 Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,656
Dom 35
$739,900
-$10,000
60
605 Ocean Boulevard #1 Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,656
Dom 32
$729,900
29
523 Winnacunnet Road Hampton NH 03842

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,080
Dom 38