46 results in search
$7,450,000
59
104 Hopewell Road #Lot 5 Alton NH 03809

Beds 7
Baths 9
Sq.Ft. 12,212
Dom 47
$6,300,000
58
72 Timber Ridge Road Alton NH 03810

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 8,855
Dom 118
$4,750,000
44
20-1 Boat Cove Road #2 Alton NH 03810

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,072
Dom 24
$3,500,000
43
240 Black Point Road Alton NH 03810

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,550
Dom 21
$2,850,000
56
141 Lakewood Drive Alton NH 03810

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,816
Dom 187
$2,849,000
43
86 Smith Point Road Alton NH 03810

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,695
Dom 7
$2,100,000
38
290 Trask Side Road Alton NH 03810

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,500
Dom 4
$1,800,000
60
117 Hayes Road Alton NH 03809

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 5,948
Dom 401
$1,650,000
-$40,000
59
195 East Side Drive Alton NH 03809

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 94
$1,595,000
60
20 Boat Cove Road Alton NH 03810

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,137
Dom 33
$1,499,000
49
25 Clay Point Road Alton NH 03809

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,500
Dom 0
$1,199,000
60
1416 Mount Major Highway Alton NH 03810

Beds 8
Baths 6
Sq.Ft. 5,651
Dom 26
$1,095,000
18
Lot 5 Jaytee Drive Alton NH 03809

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,174
Dom 14
$1,095,000
16
1 Jaytee Drive Alton NH 03809

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,582
Dom 8
$915,000
59
1756 Mount Major Highway Alton NH 03810

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,394
Dom 24
$890,000
-$59,000
60
1472 Mount Major Highway Alton NH 03810

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,189
Dom 14
$850,000
16
Lot 7 Jaytee Drive Alton NH 03809

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,486
Dom 14
$829,000
17
Lot 3 Jaytee Drive Alton NH 03809

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,479
Dom 14
$726,900
44
642 Alton Mountain Road Alton NH 03810

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,350
Dom 101
$713,900
41
650 Alton Mountain Road Alton NH 03810

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,350
Dom 178
$700,000
52
50 Ridge Road Alton NH 03809

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,561
Dom 39
$699,999
-$25,001
60
22 Lakewood Drive Alton NH 03810

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,338
Dom 45
$699,900
35
654 Alton Mountain Road Alton NH 03810

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,350
Dom 177
$699,000
34
31 Ingalls Terrace Alton NH 03809

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,510
Dom 22
$679,900
28
606 Alton Mountain Road Alton NH 03810

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,350
Dom 166
$679,000
57
68 Dan Kelley Drive Alton NH 03810

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,078
Dom 0
$664,900
43
21 Sedlari Way Alton NH 03810

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,429
Dom 69
$659,000
-$40,000
60
17 Prospect Mountain Road Alton NH 03809

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,166
Dom 244
$637,900
19
0 Bay Hill Road Alton NH 03809

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,891
Dom 3
$619,000
49
19 Church Street Alton NH 03809

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,814
Dom 17