30 results in search
$299,000
56
576 Hillside Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,958
Dom 43
$299,000
26
774 Hillside Avenue Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,494
Dom 26
$295,000
48
9 Wood Street Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 824
Dom 119
$252,500
21
49 Jasper Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,118
Dom 1
$239,900
26
800 Fifth Avenue Berlin NH 03570

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 2,348
Dom 350
$229,000
32
262 Denmark Street Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 937
Dom 32
$225,900
46
348 Champlain Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,040
Dom 6
$225,000
22
302 Grafton Street Berlin NH 03570

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,232
Dom 57
$210,000
36
80 Marne Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 2,016
Dom 3
$205,000
38
404 Church Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,566
Dom 14
$195,900
-$9,100
20
255 Wight Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,202
Dom 20
$189,500
17
448 Church Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 875
Dom 82
$189,000
12
24 Argonne Street Berlin NH 03570

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,188
Dom 119
$179,900
-$20,000
31
41 Franklin Street Berlin NH 03570

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,080
Dom 46
$179,000
28
60 Cedar Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,056
Dom 36
$175,000
30
612 Rockingham Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,360
Dom 53
$174,900
29
646 Trudel Street Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 972
Dom 262
$169,500
30
66 Spruce Street Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,170
Dom 55
$164,900
49
86 Elm Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,280
Dom 93
$159,000
24
166 Glen Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 936
Dom 242
$149,000
11
31 Williamson Avenue Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,625
Dom 81
$140,000
-$9,900
20
606 Rockingham Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,001
Dom 280
$124,000
14
6 Demers Street Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 932
Dom 316
$117,500
-$7,500
43
167 Norway Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,071
Dom 46
$94,900
22
39 Abenaki Lane Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,235
Dom 119
$88,500
20
431 Goebel Street Berlin NH 03570

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,420
Dom 43
$85,000
12
9 Birch Street Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,008
Dom 258
$70,000
19
27 Chalet Loop Road Berlin NH 03570

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,350
Dom 143
$64,900
-$10,000