24 results in search
$375,000
27
50 Monteiro Drive Hinsdale NH 03451

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,920
Dom 32
$299,000
21
90 Monteiro Drive Hinsdale NH 03451

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,512
Dom 16
$272,500
31
61 Sugar Hill Road Swanzey NH 03446

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,456
Dom 44
$192,500
10
38 Cedar Street Hinsdale NH 03451

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,313
Dom 54
$187,499
16
129 Scenic Drive Jaffrey NH 03452

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,087
Dom 71
$170,000
36
18 Lakeside Drive Fitzwilliam NH 03447

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 720
Dom 20
$168,000
27
67 Oriole Avenue Keene NH 03431

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,296
Dom 8
$165,000
32
20-22 Green Road Walpole NH 03609

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,032
Dom 251
$165,000
10
77 Brookside Road Fitzwilliam NH 03447

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 767
Dom 63
$164,900
24
11 Colonial Drive Troy NH 03465

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,143
Dom 75
$155,000
29
115 Brookside Drive #2-12 Fitzwilliam NH 03447

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 780
Dom 315
$155,000
60
45 Camp Circle Fitzwilliam NH 03447

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 754
Dom 54
$147,900
27
6 Country Meadows Drive Rindge NH 03461

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 768
Dom 1
$145,000
28
21 Blue Jay Court Keene NH 03431

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 840
Dom 3
$134,000
9
25 Schult Street Keene NH 03431

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 747
Dom 247
$125,000
27
2 Woodland Park Troy NH 03465

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 924
Dom 28
$120,000
16
18 Pine Street Hinsdale NH 03451

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 924
Dom 190
$114,900
-$100
18
6 Cedar Lane Winchester NH 03470

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 927
Dom 12
$100,000
24
60 Fern Circle Fitzwilliam NH 03447

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 803
Dom 24
$99,900
20
59 Lakeside Drive Fitzwilliam NH 03447

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 748
Dom 13
$99,000
15
32 Pine Street Hinsdale NH 04451

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 929
Dom 68
$89,900
16
76 Oriole Avenue Keene NH 03431

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 868
Dom 36
$88,100
12
15 Mountain Drive Marlborough NH 03455

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 784
Dom 44
$35,000
19
4 Robbins Street Hinsdale NH 03451

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 852
Dom 2