28 results in search
$2,000,000
47
26 Pine Rock Road Hillsborough NH 03244

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 757
Dom 0
$2,000,000
51
26 Pine Rock Road Hillsborough NH 03244

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,080
Dom 0
$559,900
9
15-62 Alpine Way Hillsborough NH 03244

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,725
Dom 6
$550,000
58
43 Moccasin Trail Hillsborough NH 03244

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,391
Dom 3
$499,900
23
27 Hummingbird Lane Hillsborough NH 03244

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,480
Dom 0
$419,900
45
33 Moccasin Trail Hillsborough NH 03244

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,094
Dom 0
$375,000
30
109 Barden Hill Road Hillsborough NH 03244

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 832
Dom 5
$349,000
26
239 Bog Road Hillsborough NH 03244

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,538
Dom 25
$325,000
40
8 Winter Road Hillsborough NH 03244

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,357
Dom 27
$299,000
40
65 Pine Glen Road Hillsborough NH 03244

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,538
Dom 12
$294,900
-$5,000
52
15 Autumn Road Hillsborough NH 03244

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,019
Dom 39
$265,000
24
24 Raccoon Alley Hillsborough NH 03244

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 835
Dom 3
$259,900
-$15,000
30
26 Melody Lane Hillsborough NH 03244

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 888
Dom 15
$55,000
30
15 Sunrise Place Hillsborough NH 03244

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 126
$30,500
1
Kings Row Street #151 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1524
$25,000
5
32-33 Red Fox Crossing Hillsborough NH 03244

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 398
$20,000
1
Dawn Street #79 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1506
$17,500
-$1,500
24
14-194 Seminole Road Hillsborough NH 03244

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 74
$17,000
10
Turtle Bridge Crossing #615 Hillsborough NH 03244

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$15,500
1
Huntington Drive #373 Hillsborough NH 03244

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 1473
$15,500
1
Huntington Drive #307 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1525
$15,500
1
Spring Street #178 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1510
$15,500
1
Spring Street #534 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1535
$15,500
1
Raccoon Alley #86 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1535
$15,500
1
Bobolink Lane #120 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1503
$15,500
1
Red Fox Crossing #34 Hillsborough NH 03244

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 1487
$15,500
1
Midnight Walk #264 Hillsborough NH 03244

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 1115
$12,500
9
Moccasin Trail #616 Hillsborough NH 03244

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 0