15 results in search
$1,150,000
42
10 Spur Road Ossipee NH 03814

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,018
Dom 35
$629,000
12
5 Wellington Court Ossipee NH 03684

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,479
Dom 43
$625,000
60
47 Captain Lovewell Lane Ossipee NH 03814

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,586
Dom 8
$595,000
52
6 Forest Lane Ossipee NH 03814

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,530
Dom 1
$585,000
60
16 Hodsdon Shore Road Ossipee NH 03814

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,188
Dom 122
$559,000
55
14 Oakwood Drive Ossipee NH 03814

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,802
Dom 8
$520,000
43
145 Ossipee Mountain Road Ossipee NH 03814

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,863
Dom 36
$489,000
32
839 Route 16 Ossipee NH 03864

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,927
Dom 12
$415,000
50
7 Patriots Way Ossipee NH 03814

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,005
Dom 13
$399,000
44
10 Dore Street Ossipee NH 03814

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,140
Dom 41
$335,000
-$10,000
30
19 Leisure Drive Ossipee NH 03864

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,067
Dom 49
$329,900
31
21 Leisure Drive Ossipee NH 03814

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,064
Dom 44
$325,000
41
101 Thurley Road Ossipee NH 03814

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,128
Dom 96
$320,000
48
275 Granite Road Ossipee NH 03864

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,524
Dom 6
$139,000
19
36A Moultonville Road Ossipee NH 03814

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,690
Dom 25