28 results in search
$874,900
59
102 South Beach Road South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,717
Dom 98
$579,000
24
64 Aiken Street #102 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,600
Dom 3
$499,000
35
123 South Jefferson Road South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,852
Dom 5
$375,000
34
370 Farrell Street #303 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,100
Dom 35
$356,000
7
1 Winding Brook Avenue South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,496
Dom 0
$345,000
20
370 Farrell Street #306 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,070
Dom 18
$339,000
33
87 John Fay Road #307 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,375
Dom 9
$330,000
34
22 Kimball Avenue #307 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 965
Dom 7
$324,000
35
106 Hayes Avenue South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,100
Dom 2
$323,000
23
249 Twin Oaks Terrace South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,100
Dom 12
$320,000
32
125 Kennedy Drive #6 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 988
Dom 35
$299,900
-$15,000
36
53 Twin Oaks Terrace South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 984
Dom 54
$299,000
33
125 Kennedy Drive #10 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 988
Dom 87
$299,000
23
92 Quarry Hill Road #11 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 880
Dom 67
$295,000
18
124 Quarry Hill Road #32 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 950
Dom 140
$288,900
30
148 N Twin Oaks Terrace #148 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 984
Dom 28
$288,000
16
46 Twin Oaks Terrace South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 984
Dom 116
$275,000
30
25 Baycrest Drive #604 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 948
Dom 4
$274,000
41
425 Dorset Street #21 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 57
$273,000
12
59 Hawthorne Circle South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,189
Dom 7
$273,000
15
85 Bayberry Lane #85 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,189
Dom 207
$269,000
21
46 Hawthorne Circle South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,189
Dom 15
$269,000
-$10,900
20
17 Hawthorne Circle South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,189
Dom 53
$265,000
33
125 Kennedy Drive #3 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 988
Dom 82
$259,000
-$20,000
30
409 Farrell Street #203 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 911
Dom 31
$254,900
48
100 Kennedy Drive #62 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 970
Dom 179
$239,000
-$6,000
19
100 Kennedy Drive #74 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 970
Dom 89
$236,500
32
305 Lime Kiln Road #100 South Burlington VT 05403

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 800
Dom 9