46 results in search
$1,395,000
-$80,000
47
61 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,698
Dom 88
$799,000
-$50,000
60
3295 French Hill Road Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,180
Dom 51
$799,000
52
52 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,995
Dom 12
$699,900
43
1984 Sheldon Road Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,091
Dom 16
$669,000
36
144 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,099
Dom 323
$619,000
60
35 Maple Grove Estates Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,611
Dom 2
$579,000
-$10,000
60
2 Shetland Lane Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,864
Dom 83
$539,000
42
130 Mountain View Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,160
Dom 5
$530,000
-$29,900
51
50 Fawn Lane Swanton VT 05488

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,128
Dom 188
$514,900
-$14,100
56
61 Campbell Bay Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,072
Dom 111
$499,900
-$30,100
39
123 Lake Street Swanton VT 05488

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 2,632
Dom 286
$495,000
59
87 Jayview Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,200
Dom 12
$479,000
51
286 Lahue Farm Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,690
Dom 5
$459,000
51
78 Mountain View Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,612
Dom 10
$449,000
58
115 Hidden Plateaus Road Swanton VT 05483

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,056
Dom 13
$439,900
44
2 Glen Ridge Lane Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,115
Dom 44
$439,000
58
6 Dawns Way Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,240
Dom 10
$429,000
40
15A Linda Avenue Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,192
Dom 44
$419,000
-$10,000
42
79 Waugh Farm Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,448
Dom 157
$399,900
28
40 Jones Court Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,968
Dom 12
$399,000
59
9 Andy Avenue Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,428
Dom 67
$399,000
33
30 Ally Drive Swanton VT 05488

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,980
Dom 31
$399,000
-$10,900
47
1991 Highgate Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,150
Dom 23
$399,000
40
91 Sholan Road Swanton VT 05478

Beds 5
Baths 1
Sq.Ft. 1,786
Dom 10
$379,900
39
30 Glen Ridge Lane Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,920
Dom 30
$379,900
43
5 Winters Court Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,760
Dom 22
$375,000
32
33 Grand Avenue Swanton VT 05488

Beds 8
Baths 3
Sq.Ft. 3,364
Dom 84
$374,900
39
29 Reeves Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,590
Dom 207
$374,900
39
45 Reeves Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,590
Dom 207
$374,900
39
57 Reeves Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,590
Dom 207