41 results in search
$1,395,000
-$80,000
47
61 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,698
Dom 86
$799,000
-$50,000
60
3295 French Hill Road Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,180
Dom 49
$799,000
52
52 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,995
Dom 10
$699,900
43
1984 Sheldon Road Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,091
Dom 14
$669,000
36
144 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,099
Dom 321
$619,000
13
181 Lydia's Ridge #L-5 Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,650
Dom 91
$579,000
-$10,000
60
2 Shetland Lane Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,864
Dom 81
$539,000
42
130 Mountain View Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,160
Dom 5
$535,000
57
60 Maquam Shore Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,196
Dom 2
$530,000
-$29,900
51
50 Fawn Lane Swanton VT 05488

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,128
Dom 186
$514,900
-$14,100
56
61 Campbell Bay Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,072
Dom 111
$499,900
-$30,100
39
123 Lake Street Swanton VT 05488

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 2,632
Dom 284
$495,000
39
194 Lakewood Drive Swanton VT 05488

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,152
Dom 113
$495,000
41
5 Evelyn Lane Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,761
Dom 19
$479,000
60
31 Leo Drive Swanton VT 05488

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 2,064
Dom 9
$479,000
51
286 Lahue Farm Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,690
Dom 3
$459,000
51
78 Mountain View Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,612
Dom 8
$449,000
-$10,000
58
115 Hidden Plateaus Road Swanton VT 05483

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,056
Dom 13
$439,900
44
2 Glen Ridge Lane Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,115
Dom 42
$439,000
58
6 Dawns Way Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,240
Dom 10
$439,000
35
33 Leo Drive Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,560
Dom 16
$429,000
40
15A Linda Avenue Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,192
Dom 42
$419,000
-$10,000
42
79 Waugh Farm Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,448
Dom 155
$399,900
28
40 Jones Court Swanton VT 05488

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,968
Dom 12
$399,000
59
9 Andy Avenue Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,428
Dom 65
$399,000
33
30 Ally Drive Swanton VT 05488

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,980
Dom 29
$399,000
-$10,900
47
1991 Highgate Road Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,150
Dom 21
$379,900
39
30 Glen Ridge Lane Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,920
Dom 28
$379,900
43
5 Winters Court Swanton VT 05488

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,760
Dom 22
$375,000
32
33 Grand Avenue Swanton VT 05488

Beds 8
Baths 3
Sq.Ft. 3,364
Dom 82