25 results in search
$1,365,000
60
14 School Street Bristol VT 05443

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 20
$1,365,000
60
14 School Street Bristol VT 05443

Beds 0
Baths 5
Sq.Ft. 18,780
Dom 20
$990,000
56
1655 Lincoln Gap Road Lincoln VT 05443

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,060
Dom 23
$715,000
48
1511 West Hill Road Lincoln VT 05443

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,036
Dom 32
$595,000
60
44 Drake Woods Road Bristol VT 05443

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,202
Dom 4
$577,000
52
678 Cobb Hill Road Lincoln VT 05443

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,960
Dom 37
$570,900
-$5,000
35
64 Taylor Avenue Bristol VT 05443

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,248
Dom 417
$545,000
-$15,000
42
229 Bear Pond Road Monkton VT 05443

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,688
Dom 20
$525,000
34
61 Farley Lane Monkton VT 05443

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,352
Dom 4
$499,000
47
2845 Bristol Road Monkton VT 05443

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,160
Dom 199
$470,000
43
47 Little Brook Lane Bristol VT 05443

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 19
$449,000
42
204 West River Road Lincoln VT 05443

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,763
Dom 30
$390,000
52
298 Biddle Road Lincoln VT 05443

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,022
Dom 74
$375,000
48
196 Lafayette Road Starksboro VT 05443

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 864
Dom 342
$359,900
42
262 Grimes Road Lincoln VT 05443

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,254
Dom 4
$350,000
53
81 East River Road Lincoln VT 05443

Beds 5
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 31
$350,000
30
1726 West River Road Lincoln VT 05443

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,219
Dom 91
$215,000
16
25 AB South Street Bristol VT 05443

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,268
Dom 83
$199,900
-$15,100
43
2350 Cobb Hill Road Lincoln VT 05443

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 620
Dom 192
$169,000
3
tbd Monkton Road Bristol VT 05443

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 183
$150,000
9
0 Upper Notch Road Bristol VT 05443

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 200
$120,000
20
0 Upper Meehan Road Bristol VT 05443

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 487
$105,000
14
TBD Hewitt Road Bristol VT 05443

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 12
$105,000
14
TBD Hewitt Road Bristol VT 05443

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 12
$65,000
11
1794 West River Road Lincoln VT 05443

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 241