200 results in search
$14,900,000
59
355 Greene Road Woodstock VT 05071

Beds 7
Baths 10
Sq.Ft. 12,520
Dom 216
$5,800,000
60
64 Needle Leaf Lane Stowe VT 05672

Beds 4
Baths 8
Sq.Ft. 8,309
Dom 175
$3,700,000
60
450 & 451 Red Truck Lane Charlotte VT 05445

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,300
Dom 23
$3,490,000
58
1726 Skitchewaug Trail Springfield VT 05156

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,894
Dom 152
$3,275,000
60
207 Willey Hill Road Norwich VT 05055

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,708
Dom 17
$2,895,000
50
46 Deer Run Killington VT 05751

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 4,031
Dom 60
$2,795,000
-$100,000
59
344 Morrie Road Washington VT 05675

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 5,899
Dom 133
$2,750,000
54
615 Bryan Road Stowe VT 05672

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,336
Dom 31
$2,495,000
52
248 Gird Lot Road Weathersfield VT 05151

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,800
Dom 352
$2,495,000
60
1497 Bowman Road Barnard VT 05031

Beds 5
Baths 9
Sq.Ft. 7,322
Dom 21
$2,400,000
60
14 Turtle Bay Lane South Hero VT 05486

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 4,238
Dom 9
$2,399,000
35
662 Howe Farm Road Jamaica VT 05343

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,569
Dom 962
$2,395,000
59
719 Walker Hill Road Barnard VT 05031

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 4,329
Dom 6
$2,285,000
48
762 McLaren Hill Road Barnet VT 05821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,897
Dom 170
$2,285,000
52
543 Lower Hollow Road Dorset VT 05251

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,647
Dom 53
$2,285,000
52
543 Lower Hollow Road Dorset VT 05251

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,647
Dom 0
$2,195,000
49
9671 VT Route 12 Barnard VT 05031

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,997
Dom 20
$2,100,000
60
1549 Hinesburg Road South Burlington VT 05403

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,100
Dom 43
$1,875,000
60
310 Alpine Lane #2 lots # 11 and #12 Burke VT 05832-9751

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,126
Dom 266
$1,818,000
58
661 Ripley Road #2 Waterbury VT 05677

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,200
Dom 239
$1,790,000
47
196 Cowdrey Outlook Barnard VT 05032

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,708
Dom 92
$1,735,000
$40,000
59
577 Elmore mountain Road Stowe VT 05672

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,909
Dom 11
$1,600,000
-$150,000
39
4669 Vermont Rte 100 Londonderry VT 05148

Beds 7
Baths 5