84 results in search
$2,175,000
54
481 Weeks Hill Road Stowe VT 05672

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,571
Dom 31
$1,700,000
59
151 Rudys Lane Stowe VT 05672

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,924
Dom 93
$1,450,000
49
185 Maple Road Stowe VT 05672

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,530
Dom 211
$1,325,000
43
11 Roundtree Road Winhall VT 05340

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,400
Dom 75
$1,299,000
44
475 Brookwood Mendon VT 05701

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,160
Dom 503
$1,100,000
60
2139 Bronson Road St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,781
Dom 126
$1,050,000
9
8 Okemo Acres Road Ludlow VT 05194

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,390
Dom 239
$990,000
56
1655 Lincoln Gap Road Lincoln VT 05443

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,060
Dom 22
$979,000
60
41-43 Cranberry Hill Road Winhall VT 05340

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 5,248
Dom 64
$975,000
49
2878 German Flats Warren VT 05674

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,984
Dom 280
$950,000
7
Lot 3 Valleyview Drive #3 Essex VT 05452

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,320
Dom 338
$950,000
55
24 North Branch Road Winhall VT 05340

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,321
Dom 185
$925,000
58
71-73 Highlands Drive Williston VT 05495

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,072
Dom 54
$899,000
60
291 Sweet Road Cambridge VT 05444

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,309
Dom 29
$899,000
32
500 Ayers Farm Road Stowe VT 05672

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,684
Dom 424
$899,000
53
157 Ski Valley Road Waitsfield VT 05673

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,084
Dom 2
$879,000
-$20,000
60
135 Hillcrest Heights St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,880
Dom 96
$850,000
41
48 Western Shores Road Wells VT 05774

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,352
Dom 38
$849,900
34
1988 Hudson Road Waterford VT 05848

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,184
Dom 0
$849,000
21
4 Breezy Way Dover VT 05356

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,564
Dom 123
$775,000
32
15 Bears Den Road Dover VT 05356

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,016
Dom 86
$749,000
60
16 Rock Split Way Wilmington VT 05363

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,964
Dom 87
$729,900
58
2600 Morgan Charleston Road Charleston VT 05872

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,476
Dom 305
$725,000
39
250 Valley View Road Dover VT 05356

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,962
Dom 51
$724,900
-$50,100
60
4012 VT Route 114 Canaan VT 05903

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,826
Dom 104
$699,000
21
28 Summit Meadows Circle Dover VT 05356

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,778
Dom 73
$675,000
45
95 Alpine Meadows Stowe VT 05672

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,456
Dom 302
$649,000
60
30 Ridge Road Killington VT 05751

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,738
Dom 339
$649,000
54
1161 Little Pond Road Londonderry VT 05148

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 2,740
Dom 124
$600,000
58
84 Chaloux Lane Williston VT 05495

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,330
Dom 2