24 results in search
$2,950,000
40
61 Academy Circle Woodstock VT 05071

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 5,433
Dom 684
$2,500,000
48
5518 Route 12 Barnard VT 05031

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 7,019
Dom 26
$2,495,000
19
314 Lincoln Street Waterbury VT 05676

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,676
Dom 407
$1,950,000
58
1086 West Road Bennington VT 05201

Beds 9
Baths 7
Sq.Ft. 6,956
Dom 114
$1,600,000
54
39 Elm Street #B Woodstock VT 05091

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,294
Dom 86
$1,499,000
49
1267 Kelley Hill Road Pawlet VT 05761

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 4,020
Dom 20
$1,300,000
41
882 Mitchell Road Shrewsbury VT 05738

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,065
Dom 93
$1,275,000
46
1677 Barnumville Road Manchester VT 05255

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,084
Dom 1
$1,200,000
39
76 Goldthwaite Road Chester VT 05143

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,308
Dom 2
$1,100,000
49
1267 Kelley Hill Road Pawlet VT 05761

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 4,020
Dom 20
$999,000
-$89,000
60
151 Townshend Road Grafton VT 05146

Beds 6
Baths 5
Sq.Ft. 5,828
Dom 37
$845,000
58
1607 Massey Road Springfield VT 05156

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 4,144
Dom 89
$799,000
55
34 South Main Street Danby VT 05739

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,456
Dom 14
$785,000
-$14,000
60
123 North Road Fairfield VT 05455

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,953
Dom 114
$720,000
58
587 VT Route 121 East Grafton VT 05146

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 4,379
Dom 27
$625,000
60
3763 VT Route 109 Cambridge VT 05492

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 3,072
Dom 184
$599,000
40
1635 VT Route 74 Cornwall VT 05753

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,090
Dom 4
$525,000
27
81 High Street Cavendish VT 05142

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 2,304
Dom 375
$525,000
25
81 High Street Cavendish VT 05142

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,304
Dom 375
$485,000
58
1254 US Route 5 Weathersfield VT 05156

Beds 8
Baths 1
Sq.Ft. 3,500
Dom 147
$459,900
34
176 High Street Brattleboro VT 05301

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,064
Dom 104
$379,950
36
1573 US Route 5 South Barnet VT 05821

Beds 6
Baths 5
Sq.Ft. 2,960
Dom 295
$275,000
27
809 Gorhamtown Road Poultney VT 05764

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,228
Dom 325
$160,000
-$35,000
51
40 Merchant Street Barre City VT 05641

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,474
Dom 308
Zip Code
- 05031
- 05071
- 05091
- 05142
- 05143
- 05146
- 05156
- 05201
- 05255
- 05301
- 05455
- 05492
- 05641
- 05676
- 05738
- 05739
- 05753
- 05761
- 05764
- 05821
School District
- Addison Central
- Athens/Grafton School District
- Barnet School District
- Barre Unified Union School District
- Bennington/Rutland