81 results in search
$1,595,000
40
125 Cambrian Way #607 Burlington VT 05401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,417
Dom 177
$1,500,000
52
125 Cambrian Way #605 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,502
Dom 193
$975,000
58
125 Cambrian Way #613 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,323
Dom 136
$958,000
36
125 Cambrian Way #619 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,295
Dom 129
$825,000
55
125 Cambrian Way #620 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,148
Dom 136
$795,000
20
35 Cherry Street #302 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,456
Dom 80
$699,500
33
40 Brush Lane #8.3B Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,660
Dom 268
$674,900
-$5,000
28
125 Redrock Drive #201 Burlington VT 05401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,844
Dom 176
$665,000
46
545 South Prospect Street #20 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,446
Dom 0
$649,000
32
162 South Main Street #3D Stowe VT 05672

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,164
Dom 21
$636,500
8
50 Brush Lane #8.4A Middlebury VT 05753

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,434
Dom 55
$567,700
45
125 Cambrian Way #606 Burlington VT 05401

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 903
Dom 203
$540,000
60
460 Bittersweet Circle Williston VT 05495

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,505
Dom 8
$535,000
38
545 South Prospect Street #21 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,566
Dom 189
$489,000
34
91 Claire Pointe Road Burlington VT 05408

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,634
Dom 63
$489,000
36
60 Winooski Falls Way #1412 Winooski VT 05404

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,065
Dom 20
$479,900
42
132 Stillwater Lane #7 Williston VT 05495

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,370
Dom 8
$479,000
38
81 South Williams Street #403 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,252
Dom 49
$477,000
40
125 Cambrian Way #602 Burlington VT 05401

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 817
Dom 168
$459,000
52
13 Clover Lane Hinesburg VT 05461

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,483
Dom 303
$455,000
8
54 Brush Lane #8.4B Middlebury VT 05753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,660
Dom 205
$444,900
-$5,000
18
161 St. Paul Street #202 Burlington VT 05401

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 917
Dom 37
$429,000
42
131 Main Street #2A-1 Burlington VT 05401-5603

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,092
Dom 14
$425,000
40
216 Lake Street #303 Burlington VT 05401

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 840
Dom 16
$425,000
-$10,000
15
230 College Street #7 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,057
Dom 206
$409,000
45
352 Colchester Avenue #1 Burlington VT 05401

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,394
Dom 22
$399,000
38
161 St Paul Street #1 Burlington VT 05401

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,310
Dom 44
$385,000
13
43 Ardec Lane #210 Bolton VT 05477

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,000
Dom 61
$372,400
-$6,600
26
300 Main Street #2 Burlington VT 05401

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 648
Dom 25
$360,000
37
117 Claire Pointe Road Burlington VT 05408

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,380
Dom 193
Zip Code
- 05201
- 05301
- 05401
- 05401-5603
- 05403
- 05404
- 05408
- 05446
- 05452
- 05454
- 05461
- 05468
- 05477
- 05478
- 05482
- 05495
- 05641
- 05672
- 05674
- 05753