47 results in search
$1,875,000
60
310 Alpine Lane #2 lots # 11 and #12 Burke VT 05832-9751

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,126
Dom 259
$1,700,000
-$105,000
57
1508 Sugarhouse Road Burke VT 05871

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 5,037
Dom 275
$779,000
56
308 Lake Road Lunenburg VT 05906

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,235
Dom 231
$674,000
41
603 VT Rt 114 Burke VT 05832

Beds 0
Baths 2
Sq.Ft. 2,968
Dom 365
$649,000
52
91 Venheim Road #1 Lunenburg VT 05906

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,250
Dom 222
$649,000
53
1559 Pinkham Road Burke VT 05832

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,698
Dom 9
$575,000
48
287 VT Route 114 Burke VT 05832

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,349
Dom 34
$555,000
58
131 Buchler Road Lyndon VT 05851

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,682
Dom 76
$550,000
51
623 VT Route 114 Burke VT 05832

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 43
$525,000
34
00 Darling Hill Road Burke VT 05832

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 15
$474,900
-$15,000
27
600 White School Road Burke VT 05832

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,728
Dom 37
$439,000
-$10,000
60
1500 Brook Road Burke VT 05871

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,345
Dom 47
$435,000
60
27 Baird Road Newark VT 05871

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,688
Dom 7
$425,000
17
125 Mountain Brook Road #27 Burke VT 05832

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,360
Dom 6
$409,900
35
82 Stark Road Lyndon VT 05851

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,172
Dom 28
$399,000
17
0 Ridge Road Kirby VT 05851

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 141
$379,000
14
1289 Bugbee Crossing Road Burke VT 05871

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,348
Dom 211
$365,000
39
22 Church Street Burke VT 05871

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,699
Dom 2
$359,000
16
0000 Darling Hill Road #1 Lyndon VT 05851

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 320
$350,000
26
270 Kirby Road #Unit 1 Burke VT 05832

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 28
$305,000
54
367 Calendar Brook Road Lyndon VT 05851

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,853
Dom 67
$299,900
59
69 York Street Lyndon VT 05851

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,177
Dom 194
$299,000
60
699 Route 122 Wheelock VT 05851

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,559
Dom 8
$295,000
60
0 Calendar Brook Road Burke VT 05871

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 285
$274,900
35
16 Jefferson Avenue Lunenburg VT 05904

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,488
Dom 44
$259,000
7
481 Gilman Road Lyndon VT 05850

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 875
Dom 9
$250,000
19
0 Darling Hill Road #Lot 2 Lyndon VT 05849

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 112
$250,000
27
000 Darling Hill Road #Lot 3 Lyndon VT 05849

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 111
$225,000
27
147 South Lunenburg Road Lunenburg VT 05906

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,621
Dom 11
$199,900
23
11 North Ridge Road Burke VT 05871

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,559
Dom 2